Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szaleniec strzela do psów na ulicach Lublina

Utworzony przez ~gosc, 3 sierpnia 2009 r. o 15:36 Powrót do artykułu
evka napisał:
Po zimie najwięcej brudów na trawnikach niestety jest na skutek niechęci ludzkiej,do wyrzucania swoich śmieci do koszy lub zabierania ich ze sobą. Ostatnio na trawniku widziałam wyrzuconą starą suszarkę do suszenia prania. Nie wspomnę o butelkach, pampersach, puszkach, opakowaniach po papierosach itd. Ludzie to znacznie większe brudasy niż zwierzęta. Tak już jest świat zorganizowany, że zwierzę załatwia się na dworze. A to, że właściciel psa nie ma gdzie wyrzucić nieczystości po psie, to już wina miasta, a nie właściciela. Ostatnio otrzymałam odpowiedź z pewnego urzędu, że limit na kosze w mieście został wyczerpany i w tym roku na mojej ulicy ich nie będzie. Śmieci można zabrać ze sobą i wyrzucić u siebie na podwórku do śmietnika, ale w upalne dni nikt z kupą chodzić po mieście nie będzie. Kupa na trawniku po 14 dniach zniknie, w worku będzie znikać tyle czasu, ile będzie trwać rozłożenie worka. Gdyby nie mniej jednak było gdzie ją wyrzucić, większość właścicieli zwierzaków na pewno by to robiła. Co do zabijania zwierząt, bo gdzieś się załatwiło, to rozumiem, że sugerująca takie rozwiązanie osoba w pierwszej kolejności strzeli sobie w pusty łeb przy pierwszym wyrzuceniu śmiecia, peta na ulicę, i w ten sposób rozwiąże problem swojej agresji. Ogólnie powinno być czysto, ale i ludziom zdecydowanie potrzeba więcej kultury w obcowaniu ze sobą i innymi. Prawda jest taka, że najwięcej narzekają na brudzenie i zakłocanie spokoju przez zwierząta ci, którzy sami są brudasami (nie chodzi mi o czystość ciała i ubrania, chociaż i z tym bywa różnie) i z byle powodu ryczą na ulicach, niczym po wyjściu z remizy.
Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią.... Niestety , ale największymi brudasami są niektórzy ludzie i to właśnie oni mają najwięcej do powiedzenia na temat CZYSTOŚCI( weż się jeden z drugim i najpierw zrób porządek wokół siebie, a potem czepiaj się zwierząt). Osobiście nie spotkałam się z tym , aby jakiekolwiek zwierzę, leżało w swoich odchodach, było zasikane , śmierdzące, zasmarkane po pas, lepiące się od brudu itd.... Natomiast z takimi ludżmi spotkałam się niejednokrotnie i wstyd mi było ,że należę do tego gatunku (CZŁOWIEK-- istota rozumna)). To, że psy ujadają , załatwiają się na trawnikach , piaskownicach, ba nawet na klatkach schodowych--- TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE WINA ICH WŁAŚCICIELI i to oni powinni być pociągani do odpowiedzialności. Jak się bierze do domu psa, to trzeba też wziąć za niego PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, ale niektórzy ludzie NIGDY NIE POWINNI POSIADAĆ ŻADNEGO ZWIERZĘCIA !!!!! TYLKO GŁUPOTA LUDZKA SKAZUJE WIELE ZWIERZĄT NA OKRUTNE OKALECZENIA I ŚMIERĆ. ZWIERZĘ , TO NIE ZABAWKA , ALE ŻYWA ISTOTA, KTÓRA MA TAKIE SAMO PRAWO DO ŻYCIA , JAK KAŻDY Z NAS !!!! ,,Mądry pojmie w lot, głupcowi potrzebny młot"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
,,Mądry pojmie w lot, głupcowi potrzebny młot"
jeżeli uważasz że zrobisz wrażenie tymi cytatami ze szkolnego dzienniczka to jesteś w błędzie. Mądrość i głupota to jakieś Twoje natręctwo -co post to to samo - pewnie Koleżanki w gimnazjum dokuczą - na pewno bezpodstawnie. Jak nie poznają się na Twoich "mądrościach" to zawsze możesz ufarbować włosy na super blond, poczekać na odrosty, założyć coś różowego i poszukać chłopaka w dresie - na pewno zrozumiecie się doskonale. wtorek 4 sierpnia 2009 12:45 Pięcioletnia Włoszka pogryziona w Krakowie niedziela 31 maja 2009 11:36 Amstaff o mało nie zagryzł dziecka czwartek 2 kwietnia 2009 14:22 Pies odgryzł ucho 9-latce piątek 11 kwietnia 2008 00:10 Pies zmiażdżył główkę dziecku wtorek 3 czerwca 2008 14:33 Pies pogryzł 11-latkę i jej matkę i wiele, wiele innych. Jak długo jeszcze ile jeszcze potrzeba ofiar - Powtarzam pies bez kagańca kula w łeb, pies bez smyczy kula w łeb, pies wali na trawnik a właściciel nie zbiera kula w łeb a właściciela do pierdla I teraz cytat: ,,Mądry pojmie w lot, głupcowi potrzebny młot" teraz jest na miejscu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią.... Niestety , ale największymi brudasami są niektórzy ludzie i to właśnie oni mają najwięcej do powiedzenia na temat CZYSTOŚCI( weż się jeden z drugim i najpierw zrób porządek wokół siebie, a potem czepiaj się zwierząt). Osobiście nie spotkałam się z tym , aby jakiekolwiek zwierzę, leżało w swoich odchodach, było zasikane , śmierdzące, zasmarkane po pas, lepiące się od brudu itd.... Natomiast z takimi ludżmi spotkałam się niejednokrotnie i wstyd mi było ,że należę do tego gatunku (CZŁOWIEK-- istota rozumna)). To, że psy ujadają , załatwiają się na trawnikach , piaskownicach, ba nawet na klatkach schodowych--- TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE WINA ICH WŁAŚCICIELI i to oni powinni być pociągani do odpowiedzialności. Jak się bierze do domu psa, to trzeba też wziąć za niego PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, ale niektórzy ludzie NIGDY NIE POWINNI POSIADAĆ ŻADNEGO ZWIERZĘCIA !!!!! TYLKO GŁUPOTA LUDZKA SKAZUJE WIELE ZWIERZĄT NA OKRUTNE OKALECZENIA I ŚMIERĆ. ZWIERZĘ , TO NIE ZABAWKA , ALE ŻYWA ISTOTA, KTÓRA MA TAKIE SAMO PRAWO DO ŻYCIA , JAK KAŻDY Z NAS !!!! ,,Mądry pojmie w lot, głupcowi potrzebny młot"
arietta cos milczysz -czy to nie ciebie doadł ten amstaf ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...